Daria jest podologiem. Na co dzień prowadzi swój zakład podologiczny, w którym dba o zdrowie pacjentów w każdym wieku. Po godzinach udziela się aktywnie w akcjach charytatywnych dla lokalnej społeczności.

W Projekcie Game Changer odpowiada za wsparcie mentalne i komunikację – zarówno z uczestnikami projektu jak i z rodzicami. Nasza dobra duszyczka, która pomaga również w dostarczaniu Waszych darów do potrzebujących.

Profesjonalny bokser, który ma na koncie m.in. medale mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. Mimo, że dziś zajmuje się przede wszystkim szlifowaniem warsztatu innych, to sam również jest aktywnym sportowcem.

Na co dzień pracuje jako trener w klubie Czerwony Smok Poznań. Jego zajęcia cieszą się dużą popularnością, bowiem choć prowadzi je na wysokich obrotach to zarazem potrafi robić to ciekawie i z dbałością o uczestników. 

W świecie poznańskich sportów walki znany jako „Sowa”. 

Certyfikowany trener mentalny i wykładowca Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka. Magister zarządzania ze specjalnością coaching i rozwój zawodowy. Szkoleniowiec i mówca, który ma na swoim koncie wystąpienia dla audytorium liczącego ponad 1500 osób. 

Jego profil na TikToku śledzi ponad 20 tys. obserwujących.

Pracuje głównie ze sportowcami. Uwielbia żużel i piłkę nożną, a po godzinach pracy jego największą pasją jest podróżowanie.

Mistrzyni Polski i wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski oraz Grand Prix Polski w tańcu towarzyskim. Sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego, trenerka klubu sportowego tańca
towarzyskiego.

Ukończyła Akademię Trenerów Mentalnych oraz Psychologię sportu dzieci i młodzieży. Absolwentka Politechniki Łódzkiej. Trenerka finalistów Mistrzostw Europy oraz wielokrotnych finalistów Mistrzostw Polski.

Posiada ponad 10-cio letnie doświadczenie w pracy z grupami dzieci, młodzieży i zawodowymi tancerzami. Prowadzi zajęcia taneczne oraz warsztaty z psychologii sportu i treningu mentalnego.
Uwielbia pracę z młodzieżą. Jest pasjonatką sportu i psychologii. Stąd też jej zamiłowanie do współczesnej pedagogiki, metody IMOPEKSIS i nauk Profesora Tadeusza Hucińskiego.

Współautorka książek i materiałów edukacyjnych z zakresu psychospołecznych aspektów szkolenia
sportowego i metodyki nauczania podstaw tańca.

Akredytowany coach i mentor EMCC Global Individual Accreditation (EIA) and Professional Designation at Practitioner level. Executive Coach – Academy of Executive Coaching w Londynie. Trener mentalny. Certyfikowany trener programu „Unstopable Facilitator”. Expert Brian Tracy International. Ambasador programu „Uważna szkoła” realizowanego przez Polski Instytut Mindfulness.

Prelegent wielu konferencji i webinarów Pulsu Biznesu, Wellbeing Institute, Project Management Institute.

Sympatyczny, normalny gość, który przez wiele lat był jednym z głównych postaci festiwalu Pol’and’Rock. Prywatnie ojciec dwóch chłopaków.